Nadcházející koncerty / Upcoming shows

24. 6. - Metalboří Open Air 2017 - Pod sjezdovkou, Meziboří u Litvínova, CZ
+ AHUMADO GRANUJO, ARMADA (mex), NIHIL, NEXT STEP DOWN (de), FLESHSOUL, CONGENITAL ANOMALIES, EFECTO DESPOTISMO, DPK, HYPNOTIC
Start: 13:00
Vstup / Price: 200 CZK

29. 6. - 1. 7. Under the Black Sun 2017
Helenenau...in the woods, outside of Berlin (D)

20. 7. Gothoom Open Air Fest 2017
VSTUPENKY / TICKETS
+ KRISIUN / MORGOTH / MGLA / KRAANIUM / LEPROUS / BLOOD RED THRONE / ANCIENT / SHAPE OF DESPAIR / ABSU /NADER SADEK / DEAD CONGREGATION / ROOT / WOLFHEART / DEMONICAL /VINEGAR HILL / BEHEADED / VOLTUMNA / BURNING HATRED / IXXI / PAIN IS / WOMB OF MAGGOTS / PANYCHIDA / DOOMAS / DEHYDRATED / AUTHOR / MARTYRIUM / ČAD / CATASTROFY / SAMSARA / MINOR

22. 7. 2017 Symbolic Fest - Tři Dvory u Kolína (koupaliště)
+ Malignant Tumöur, Depresy, Secstesy, Panychida, Minority Sound, Elysium, Asgard, Kazisvět

26. 8. 2017 Metal Madness Open Air - Sušice, CZ
+ HATEO (pol), BRUTALLY DECEASED, F.O.B., DISSOLUTION, HYPNOTIC, INNERSPHERE, EXORCIZPHOBIA, LUPARA: THE WIDOWMAKER
Start: 13:00

 

Odehrané koncerty / Played already

13. 1. 2017 Exit-us, Praha
Ramchat + BigBoss + Pačess + Panychida

3. 12. 2016 - La Petit Leman, Avenue De La Gare 6, 1800 Vevey (CH)
+ Inferno, Fun at the Morgue

2. 12. 2016 - Aalener Black Metal Festival Part III.
*ROCK IT*, Bahnhofstr. 78, 73430 Aalen (D)
+ Inferno, Imperium Dekadenz, Narvik, Blood Torrent

29. 10. 2016 - Noc Besov, RC Tartaros, Banská Bystrica, SK
+ Graveland, Azel's Mountain, Lunatic Gods, Osterweg

20. - 22. 10. 2016 - Phantoms of Pilsen vol. 10
+ Mortiis, Necrophobic, Vulture Industries, Lvcifyre, IXXI, Pentacle, Sacred Steel, Fides Inversa, Kult, Albez Duz, Krater, Mosaic, Sulphur, Malokarpatan, Silva Nigra, Transilvania, Winterheart, Doomed, Sorath, Sedna, The Tower, Caronte

27. 8. 2016 Folk Metal Fest 4 - Tišnov u Brna - MěKS - velký sál + zahrada

10. 6. 2016 Křest nové desky!! New album release party!! (+ Doomas, Pačess, Avenger)

5. 6. 2016
Garage, München, GER
(+Dordeduh, Transceatla)

4. 6. 2016 Gahlen Moscht Metal Open Air, GER
(+ Marduk, Dordeduh, Beheaded, Eis, Bifröst, and many more)

3. 6. 2016 Kunstverein, Nürnberg,
GER
(+Dordeduh, Transceatla, Nihilation)


21. 5. 2016 Heathen Metal Clash vol. 3, Melodka, Brno, CZ
(+ Mallephyr, Tears of Styrbjørn)

20. 5. 2016 Rendolph fest vol. 45, Barrocko, Třinec, CZ (+ Mallephyr, Postcards of Arkham, Gore, Planet Hell)

IN THE AMNIOTIC FLUID OF NOTHINGNESS TOUR
INFERNO (Cz), PANYCHIDA (Cz), ARMADA (Mex)
29.04.2016 @ Cuautla, Mexico
30.04.2016 @ Mex City, Mexico
01.05.2016 @ León, Mexico
04.05.2016 @ Tepic Nayarit, Mexico
06.05.2016 @ Gualadajara, Mexico
07.05.2016 @ Uruapan, Mexico
08.05.2016 @ Toluca, Mexico

Metal Massacre vol. 9 - Clubhaus MC Tanks, Annaberg, Germany
Kapely / bands:
Panychida, Sekhmet, Rimruna, Hatful, Mallephyr

1.4.2016 - Storm of Underground III - Klub Kobra, Děčín, CZ
Kapely / bands: Panychida, Sekhmet, Kraake, Mallephyr

19.3.2016 - Kulisárna, Chomutov, CZ
Kapely / bands: Panychida, Dysangelium, Hellocaustor, Tyranizer

FORTIDS FORAGT TOUR 2016 - ANGANTYR (Dk), PANYCHIDA (Cze), SVARTA (Aut)
24.2.2015 - Club Exit-us, Praha, (Cze)
25.2.2015 - Schwarzer Adler, Tannheim, Germany (Ger)
26.2.2015 - From Hell, Erfurt (Ger)
27.2.2015 - Iron Eagle, Lugau (Ger)
28.2.2015 - Das Bach, Vienna (Aut)

26.12.2015 Parlament club, Pilsen, CZ - 10 years of Panychida!!!
Kapely / Bands: Panychida, Asgard, Sadistic Sacrament, Armillaria
Start: 18:00

7.11. Devil's Hot Shit Tour, Farářova sluj, Mladá Boleslav, CZ
Kapely / Bands: Panychida, Mallephyr, Keep on Rotting, I Warned You

3.10.Urbankeller Salzburg, AT
Kapely / Bands: Irdorath, Stormrage, Panychida

2.10. Escape Metalcorner, Vídeň / Vienna (AT)
Kapely / Bands: Irdorath, Warcult, Stormrage, Panychida

3. - 13. 9. IN DEATH'S EMBRACE TOUR
3.9.2015 MC Fabrica, Češke Budejovice, CZE
4.9.2015 Exit us, Prague, CZE
5.9.2015 Kartell, Goslar, DEU
6.9.2015 Thav, Hildesheim, DEU

7.9.2015 DAY OFF
8.9.2015 Oberer Gasthof, Gruna,DEU
9.9.2015 Blackland, Berlin, DEU
10.9.2015 New Force, Erlangen, DEU
11.9.2015 Bandhaus Leipzig, Leipzig, DEU
12.9.2015 Tabakfabrik, Passau, DEU
13.9.2015 Melodka, Brno, CZE

31.7. - 1.8.2015 - Enter the Eternal Fire fest, Volyně (Cz)

26.6.2015 - Hell Fast Attack, Kemp Obora u Brna (Cz)

19.6.2015 - Apocalyptic Form of Death fest, Trhové Sviny (Cz)

2.5.2015 - Bugios Pagan Fest, Dugny-Sur-Meuse, Lorraine, France
Kapely / Bands: Bifröst (At), Panychida, Aktarum (Bel), Lappalainen (Fr), Foghorn (Fr)

1.5.2015 - Excalibar Taverne, Bossonnens (Switzerland)
Kapely / Bands: Bifröst (At), Panychida, Foghorn (Fr)

3.4.2015 - Papírna, Plzeň
Kapely / Bands: Negura Bunget (Ro), Grimegod (Ro), Northern Plague (Pol), Panychida

PRO NEMOC ZRUŠENO :( - CANCELLED DUE TO ILLNESS :(
14.2.2015 - Infernal Tour Brno, Klub M13 (Cz)

Kapely / Bands: Panychida, Et Moriemur, Mallephyr

PRO NEMOC ZRUŠENO :( - CANCELLED DUE TO ILLNESS :(
13.2.2015 - Infernal Tour Olomouc, Mitril bar-club (Cz)

Kapely / Bands: Panychida, Et Moriemur, Mallephyr

1.2015 - Winterschlacht Vienna 2015, Escape Metalcorner, Vídeň / Wien (Aut)
Kapely / Bands: Waldgeflüster (De), Nebelfront (Aut), Wegtam (Aut)

9.1.2015 - Trafik klub, Budapest (Hu)
Kapely / Bands:
Winterheart (Hu), Necroratory (Hu), Malvm (Hu), Panychida

19.12.2014 - Dark X-Mass, Klub Velbloud, České Budějovice (Cz)
Kapely / Bands: Mater Monstifera, Desire for Sorrow, Dysangelium, Panychida

5.12.2014 - Hot Hellish Night, JugendKulturZentrum HOT, Mürzzuschlag (Aut)
Bands: Izegrim, Tulsadoom, Poppy Seed Grinder, Panychida, Contamination, Ranz

24.10.2014 Pátek / Friday - Phantoms of Pilsen vol. 8
Taake, Centinex, Valkyrja, Endezzma, Der Weg Einer Freiheit, Angantyr...

19.9.2014 Pátek / Friday - Lésniczówka Club, Chorzów (PL)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex), Dysphoria (Pl), Deprived (Pl)

20.9.2014 Sobota / Saturday, Poznaň (PL)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex), Nebiros (De)

21.9.2014 Neděle / Sunday, K17 club, Berlin (Ger)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex), Nebiros (De)

22.9.2014 Pondělí / Monday, From Hell Club, Erfurt (Ger)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex)

23.9.2014 Úterý / Tuesday, Klub Exit-us, Praha (Cz)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex)

24.9.2014 Středa / Wednesday, Gustaf hall,
Maribor (Slo)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex)

25.9.2014 Čtvrtek / Thursday, The Quarter, Novi Sad (Ser)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex), Wolf's Hunger (Ser)

26.9.2014 Pátek / Friday (Cro) Požega
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex)

27.9.2014 Sobota / Saturday, Tirish Pub, Bánská Bystrica (Sk)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex), Rawcvlt (Sk)

28.9.2014 Neděle / Sunday, Hard Café Club, Karvina (Cz)
Arkona (Pl), Inferno (Cz), Panychida (Cz), Armada (Mex), Dark Seal (Cz)

30.8.2014 Folk Metal Fest 2, Tišnov u Brna, CZ
Kapely / Bands:
Silent Stream of Godless Elegy, and more...

6. - 9.8.2014 - BRUTAL ASSAULT festival, Josefov u Jaroměře, CZ
Kapely / Bands: Panychida + t.b.a.

19.7.2014 Eternal Hate fest, Nýrsko, CZ
Kapely / Bands:
Trollech, Winselland, 1000 Bombs, Panychida

5.7.2014 Midsummer fest, Rakousko / Austria
Kapely / Bands: Panychida + t.b.a.

14.6.2014 - Koza fest, Turnov
Kapely / Bands: Panychida + t.b.a.

6.6.2014 - Narozeniny Míry Horejska, M13 Rock&Pub, Brno - zrušeno / cancelled
Kapely / Bands: Asgard, Latex Jesus, Barbar Punk, Panychida

31.5.2014 - MC Pekarna, Maribor, Slovinsko / Slovenia
Kapely / Bands: DORDEDUH (ROM), VULTURE INDUSTRIES (NOR), BLUTMUND (CH), PANYCHIDA (CZ)

24.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Innsbruck (At)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida

23.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Hildesheim (Ger)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida

22.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Zielona Góra (Pol)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida

19.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Praha (Cz)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida, Hellocaustor, Nocturnal Pestilence

18.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Plzeň (Cz)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida

17.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Erfurt (Ger)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida, Disbelief

16.5.2014 - COLD BLOOD WAR TOUR - Öhringen (Ger)
Kapely / Bands: Infest (Ser), Panychida,

18.4.2014 - Nová Chmelnice, Praha
Kapely / Bands: Arkona (Rus), Percival Schuttenbach, Welicoruss, Panychida

27.12.2013 - Křest / Release party of CD Grief for an Idol!!
Parlament club - 666 Rock & Metal Pub, Kollárova 2, Plzeň
Kapely / Bands: Panychida, Avenger, Asgard, Llyr

25.12.2013 - Satan Klaus Festival vol. 15, Volyně, CZ
Kapely / Bands: Avenger, Mortifilia, Panychida, t.b.a.

12.-13.7.2013 - Eine in Teich Festival, Neugarten
Kapely / Bands:
Der Weg einer Freiheit, Benighted, Asmodeus, Boozehounds Of Hell, Death Construction, Distorted Impalement, Erebos, Eternal Bleeding, Fallen Utopia, Flammensturm, Nephrolith, Sakrileg, Scarecrow, Seduced, Sole Method, Svarta, Tulsadoom, Valfeanor

22.6.2013 - Koza 2013, Turnov
Kapely / Bands:
Silent Session, All Friends Dead, Pitty Poky, Monika Agrebi, Nothingham, Hush, Rain, Janesession, Piranha, Doktor Triceratops, Hallodrn

14.6.-15.6.2013 - METALGATE CZECH DEATH FEST, Červený Kostelec

11.5.2013 - Vídeň / Wien
Podnik / Venue: t.b.a.
Kapely / Bands: Nocte Obducta, Selbstentleibung, Asphagor, Sakrileg

20.4.2013 - Warpath Live Fest - Česká Třebová
Podnik / Venue:
Sál restaurace Pod skalkou

30.3.2013 - České Budějovice
Podnik / Venue: Velbloud

19.1.2013 - Winter Metal Attack 2013 BANDZONE / FACEBOOK
Podnik / Venue: RC Nová Chmelnice, Praha
Kapely / Bands: Six Degrees of Separation, Panychida, Unborn, Mater Monstifera, Mindwork, Self-Defence, Post Mortem

5.10.-6.10. - Phantoms of Pilsen 6
Kapely: Secrets of the Moon, Negura Bunget, Bethlehem, Dordeduh, Vulture Industries atd.

16.8. - 18.8.2012 - Gothoom Festival, Nová Baňa, Slovensko

FEST ZRUŠEN!! / FEST CANCELLED
7.6.2012 - Zwergenaufstand Open Air

Kapely / Bands: Abrogation, Amystery, Barbarians, Battlecreek, Black Messiah, Commander, Creature, Darkestrah, Diabolos Dust, Eternal Torture, Ewigeis, Fimbulvet, Hangatyr, Hromovlad, Lost Life, Menhir, Morphosys, Nargaroth, Nator, Nazarene Decomposing, Nocturnal Depression, Ossarium, Panychida, Purgatory, Riger, Saltus, Satanakozel, Satanika, Sons of Hollister, Spectral, Stormnatt, Strydegor, Svart Skodde, Thorngoth, Tulsa Doom

7.4.2012 - BLASPHEMY FESTIVAL 666
Podnik / Venue: Gun Club, Beograd, Serbia
Kapely / Bands: Panychida, Infest, Wolf's Hunger, Svartgren, Nadimac, Centurion, Light Denied

6.4.2012 - UNITED IN BLASPHEMY FEST
Podnik / Venue:
Klub Talir, Jagodina, Serbia
Kapely / Bands:
Panychida, Infest, Decrepancy

24.3.2012 - Dawn of the Heathen Warriors Tour 2012, Brno
Podnik / Venue: KD Melodka, Kounicova 20/22, Brno
Kapely / Bands: Nothgard (Ger) , Aktarum (Be), Prarod (Sk), Odraedir (Cz), Panychida

23.3.2012 - Dawn of the Heathen Warriors Tour 2012, Praha
Podnik / Venue: t.b.a.
Kapely / Bands: Nothgard (Ger) , Aktarum (Be), Prarod (Sk), Odraedir (Cz), Panychida

22.3.2012 - Dawn of the Heathen Warriors Tour 2012, Plzeň
Podnik / Venue: MC Watt, Americká 14, Plzeň
Kapely / Bands: Nothgard (Ger) , Aktarum (Be), Prarod (Sk), Odraedir (Cz), Panychida

17.3.2012 - Dark Metal festival - 20 let existence Avenger, Volyně
Podnik / Venue: KD Na nové, velký sál
Kapely / Bands: ROOT, AVENGER, THE STONE (Ser), BANE (Ser), RADIOLOKÁTOR, MARTYRIUM CHRISTI, MORTIFILIA, PANYCHIDA

28.1.2012 - 11 Years in Blood - Mighty Bar Velbloud, České Budějovice
Kapely / Bands: Fleshless, Mater Monstifera, Belligerence, Minority Sound, Dark Angels, Panychida

21.1.2012 - Noc Besov IV. - Tirish Pub, Banská Bystrica, Slovensko
Kapely / Bands: Jar (Pl), Panychida (Cz), Wotans Wille (At), Blackopathy (Sk)

13.1. - 14.1.2012 - Winter Metal Attack, Exit Chmelnice, Praha
Kapely / Bands: ASSESSOR, BAJONET, DEAF1CULT-0, DEATHSTAR, ELYSIUM, NEUROTIC MACHINERY, PANDEMIA, PANYCHIDA, REPULSE, SWORDFISH, THE BLACKSTONE CHRONICLES, UNBORN

23.12.2011 - KŘEST NOVÉHO EP PANYCHIDY "Woodland Journey" / NEW PANYCHIDA'S EP "Woodland Journey" RELEASE PARTY
Podnik / Venue: Parlament Club, Kollárova 2, Plzeň
Kapely / Bands: Panychida, Stíny plamenů, The Witch, Worx

10.12.2011 - Farářova sluj - Orthodox Club , Mladá Boleslav
Kapely / Bands: Panychida + Naurrakar

29.10.2011 - Phantoms of Pilsen 5, Hospoda Pod kopcem, Plzeň - Božkov
Kapely / Bands:
Dornenreich (Aut), Agrypnia (Ger), The Batallion (Nor), Cor Scorpii (Nor), Galar (Nor), Infest (Ser), Bane (Ser), Panychida, Stollice

6. 8. 2011 - Czech Rock Block, Plasy
Kapely /
Bands: Kabát, Harlej, Alkehol, Walda Gang, Arakain, Debustrol, Mandrage, Rybičky 48, E!E, Mary Cocaine, Törr, Děda Mládek Illegal Band, Root, Sunset Strip, Gallileo, DeBill Heads, Merlin, S.P.S., Panychida, Empire, Dva a půl cvrčka, Skavare Flascheta, Ill Fish, Sayonara, Žádnej strach, Parademarche, Chrochtátor, Mortifilia, F.O.B., Asmodeus, Tortharry, Fleshless, Stíny plamenů, Alter In Mind, Octagon a další

23. 7. 2011 - Metalfest Volyně - Areál koupaliště / Open air poolKapely / Bands: DESASTER (Ger), NEGURA BUNGET (Rom) SIX DEGREES OF SEPARATION, ISACAARUM, AVENGER, TROLLECH, MORTIFILIA, DEATHSTAR, БУТ, AGE OF STORM, STOLLICE, KAOSQUAD

8. 7. - 9. 7. 2011 - Hell Fast Attack vol.5, Brněnec u Svitav
Kapely / Bands: Sarkom (Nor) Inferno, Dark Domination (Lv), Abusiveness (Pol), Trollech, Silva Nigra, Azahels Fortress (Aut), Žrec, Sekhmet, Stíny Plamenů, Bialy Vitez (Pol), Panychida, Agmen, Děti Noci, Kaiserreich (It), Hellocaustor, Asgard, Naurrakar, Diagon

25. 6. 2011 - Northern Lights Festival, Grasslmühle zu Reichenstahl, Rakousko/Austria
Kapely / Bands:
ASMODEUS (Aut), BAPTISM (Fin), CRUADALACH (Cz), CRYSTALMOORS (Esp), DALRIADA (Hun), DIES ATER (Ger), DJUR (Rus), DORNENREICH (Aut), FUROR GALLICO (ITA), GARDEN OF GRIEF (Aut), GARDEN OF GRIEF (Aut), KARG (Aut), KING OF ASGARD (Swe), KRODA (Ua), MOREDHEL (Ger), MYRD (Dk), NAZARENE DECOMPOSING (Ger), NOCTURNAL DEPRESSION (Fra), SALTUS (Pol), THORNGOTH (Ger), TULSADOOM (Aut)

24. 6. 2011 - Apocalyptic Form of Death festival, Trhové Sviny - Autocamp
Kapely / Bands: GRAVEWORM (Ita), SYCRONOMICA (Ger), INGROWING, MATER MONSTIFERA, F.O.B., GUTALAX, HEAVING EARTH, TORTHARRY, MINORITY SOUND, COLP, DESIRE FOR SORROW, THE OLD FOUR, ET MORIEMUR, MARIPOSA NEGRA, MARTYRIUM CHRISTI, CRUADALACH, ABSTRACT ESSENCE, FEEBLE MINDED, MEMORIES OF PERIL, DESIGNED BY DEATH

20.2.2011 - Strakonice, RC Na Křemelce
Bands: Svart Crown (Fr), Lahar, Panychida

19.2.2011 - The Most Battered, V+V Rock Bar, Most
Bands: Svart Crown (Fr), Deathstar, Panychida

18.2.2011 - Divadlo Pod Lampou, Plzeň
Bands: Svart Crown (Fr), Belligerence, Kill Kill Kill!!, Panychida

29.1.2011 - Dawn of the New Age II., RC Exit Chmelnice, Praha
Bands: 5 STABBED 4 CORPSES (De), Designed by Death, Genuine Relief, Panychida

15.1.2011 - Noc Besov II. - Tirish Pub, Banská Bystrica (Sk)
Bands: Saltus (Pol), Tortura, Proglas (Sk), Panychida

6.11.2010 - Phantoms of Pilsen 4, Plzeň - Božkov
Bands: Taake (Nor), Helheim (Nor), Vulture Industries (Nor), Sulphur (Nor), Inferno, Oblomov, Mortal Destiny, Deus Ex, Panychida

4.11.2010 - Trnava
Bands: Taake (Nor), Helheim (Nor), Vulture Industries (Nor), Sulphur (Nor), Silva Nigra, Panychida

24.7.2010 - Metal Fest Volyně - Volyňské koupaliště
Bands: Root, Depresy, Locomotive a další!

25.6. - 26.6.2010 Apocalyptic Form of Death - autocamp Trhové sviny - naše účast zrušena

10.4. Easter Massacre Tour - KD Na Nové (malý sál), Volyně
Bands: May Result (Srbsko), Avenger, Asgard

9.4. Easter Massacre Tour - RC Klubíčko, Aš
Bands: May Result (Srbsko), Avenger, Asgard

8.4. Easter Massacre Tour - RC Jam, Plzeň
Bands: May Result (Srbsko), Avenger, Asgard

7.4. Easter Massacre Tour - XT3 Club, Praha
Bands: May Result (Srbsko), Avenger, Asgard, Naurrakar

3.4. Easter Massacre Tour - Beltis Time Drinking Time - KD Tančírna, Ostrava
Bands: Skyforger (Lv), Besatt (Pl), May Result (Ser), Avenger, Abstract (Sk), Trollech, Asgard, Cruadalach

2.4. Easter Massacre Tour - KD Melodka, Brno
Bands: May Result (Srbsko), Avenger, Asgard

6.11.2009 - PHANTOMS OF PILSEN 3: INFERNAL ETERNAL EDITION - PLAKÁT
Bands: Eternity (Ger), Darkfall (At), Inferno, Radiolokátor, Infer, Agmen, Llyr, Panychida

18.9.2009 - Kutná Hora - PLAKÁT
Bands: Translunaria, Mindwork, Gorgonea Prima, Panychida

29.8.2009 - KORÁB FEST, rozhledna Koráb u Kdyně
Bands: Arachne, Legion, Tortharry, Stíny plamenů, Panychida, Avenger, Exotoxin, Trollech, Purity, Martyrium Christi, Burn My Shadows, Promises

10. - 11.7.2009 - BLACK LIGHTS FESTIVAL, Divišov u Benešova - PLAKÁT
Bands: AZAGHAL (Fin), BLACK FLAME (Ita), CRUACHAN (Irl), CONTROL HUMAN DELETE (Nld), DARKESTRAH (Kgs), CTULU (Ger), DOOMAS (Sk), DARKSPACE (Swi), GALADRIEL (Sk), GORATH (Bel), GOSPEL OF THE FUTURE (Cz), GORGONEA PRIMA (Cz), HEIDEN (Cze), HROMOVLAD (Sk), INFER (Sk) , KORIUM (Sk), KROMLEK (Ger), PANYCHIDA (Cze), SEAR BLISS (Hun), SECRET OF DARKNESS (Cze), SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (Cze), STÍNY PLAMENŮ (Cze) TORMENT (Cze), WYRD (Fin), ŽREC (Cze)

 

NLF09

26. - 27.6.2009 - NORTHERN LIGHTS FESTIVAL (Rakousko) - PLAKÁT
Bands: ABROGATION (GER), AEVERON (GER), AHNENGRAB (GER), ANDRAS (GER), ATRATUS (AUT), AZAHEL’S FORTRESS (AUT), CTULU (GER), DRAUGR (ITA), ELIVAGAR (GER), FINSTERFORST (GER), HANDFUL OF HATE (ITA), HEATHEN FORAY (AUT), KROMLEK (GER), MANEGARM (SWE), MINAS MORGUL (GER), NORTHLAND (ESP), OBSCURITY (GER), RAGNAROK (NOR), SLARTIBARTFASS (GER), STRYDEGOR (GER), THORONDIR (GER), TRIMONIUM (GER), VESNA (CZ)

22.-23.5.2009 - Into Cold Darkness Fest - Záboří u Českých Budějovic - PLAKÁT
Bands: MUMAKIL (Swi), ATTACK OF RAGE (Sk), RETROPROTEST, UCHÁZÍM, YORPU, F.O.B., KILLCHAIN (Sk), THE OLD FOUR, KAPYBARA, DRAIN

4.4.2009 - Blood Fest, Milotice u Kyjova - PLAKÁT - naše účast zrušena z důvodu nemoci jednoho z nás
Bands: Skyforger (LV) + další

3.4.2009 - APOCALYPSE PAGANFEST - Randal Club, Bratislava - PLAKÁT - naše účast zrušena z důvodu nemoci jednoho z nás
Bands: Skyforger (LV), Hromovlad (Sk), Ethereal Pandemonium (Sk), Žrec (Cz)

21.3.2009 - Žižkův vraždící palcát, Tábor - naše účast zrušena z důvodu nemoci jednoho z nás

21.2.2009 - Exit Chmelnice, Praha - PLAKÁT
Bands: Corpus Luteum, Elysium, Amok, Martyrium Christi, Enwyllion, Panychida

17.1.2009 - RC Tančírna, Ostrava - PLAKÁT
Bands: Trollech, Vesna, Ill Crow, Panychida

29.12. Matrix Club, Praha - PLAKÁT
Bands: The Stone (Ser), Panychida, Enemy Soil East, Strange Feelings

28.12. Parlament Phantoms, Parlament Club, Plzeň - PLAKÁT
Bands: The Stone (Ser), The Witch, Panychida

27.12. IFA Párty, Marty's Club, České Budějovice - PLAKÁT
Bands: The Stone (Ser), Tortharry, Agony, F.O.B., Mater Monstifera, Belligerence, Panychida

26.12. Satan Klaus Fest, KD Na Nové, Volyně - PLAKÁT
Bands: The Stone (Ser), Morrior, Avenger, Asmodeus, Beltaine, Mortifilia, Panychida

9.11. - Phantoms of Pilsen 2 - supporting Norway, Restaurace Pod kopcem (Plzeň - Božkov) - PLAKÁT
Bands: HELHEIM (Nor), ATROX (Nor), VULTURE INDUSTRIES (Nor), Avenger (Cz), Beltaine (Cz), Trollech (Cz), Panychida (Cz), Octagone (Cz), Mortal Destiny (CZ)
Veškeré info (nejen) o předprodeji ZDE

8.11. - Chaos Empire, From Hell Club, Erfurt (De)
Bands: Todtgelichter, Thorngoth, Orchestra Macabre, Panychida

7.11. - Folter Night, K17, Berlin (De)
Bands: Negura Bunget, Todtgelichter, Thorngoth, Panychida

18.10. - Bubu Fest 7 - Lidový dům, Dolní Dobrouč (okr. Ústí nad Orlicí)
Bands: Greedy Invalid, Stíny plamenů, Vesna, Amoclen, Panychida

12. 7. 2008 - Exit Fest, Novi Sad (Srbsko)
Sestava kapel na Explosive stage: 2 Minuta Mržnje, Apocalypse, Avenger, Azazel, Bite, Bombarder, Concrete Worms, Decontrolled, Disdained, Downstroy, False Reality, Fancy Frogs, Forever Storm, Ground Zero, Gunsale, Hetera, Holy Pain, Kozeljnik, Nekropolis, No Abuse, Nothing Left, Overdrive, Panychida, Punished, Rapid Force, Ritam nereda, Rotting Christ, Sham 69, Somrak, Stronghold, Svartgren, Tales Of Dark, Tea Break, The 69 Eyes, Tiamat, Violent Chapter

27. - 28. 6. 2008 - APOCALYPTIC FORM OF DEATH - Open air festival, Autocamp - Trhové sviny - PLAKÁT - MAPA
obrazek

 

14. 6. 2008 - Eternal Hate Fest - Starec u Kdyně - PLAKÁT
Bands: Lost Legacy (D), Avenger, Stíny plamenů, Mater Monstifera, Draco Hypnalis, Beautiful Cafilery, Llyr, Panychida a další

6. - 7. 6. 2008 - Northern Lights Fest - Burg Piberstein (Rakousko) - PLAKÁT
FESTIVAL "DÍKY" SNAHÁM POCHYBNÝCH EXISTENCÍ ZRUŠEN!!! :(
obrazek
Bands: ASMODEUS (AUT), FINSTERFORST (GER), ABROGATION (GER), VARG (GER), THRONAR (NL), HELLSAW (AUT), TYR (FOR), ASATHOR (AUT), NOMANS LAND (RUS), TRIMONIUM (GER), PANYCHIDA (CZ), SVARTSOT (DK), THRUDVANGAR (GER), KROMLEK (GER), HEATHEN FORAY (AUT), VALFEANOR (AUT), SANGUIS (AUT), ENDEZZMA (NOR), HEIDEVOLK (NL)

9. 5. 2008 - Holýšov - PLAKÁT
Bands: BELTAINE, Sun.Has.Cancer, Llyr, Panychida

13. 4. 2008 - PAGAN FEST - Zlín, Masters of Rock Café - NAŠE ÚČAST ZRUŠENA!!
Bands: ENSIFERUM, KORPIKLAANI, MOONSORROW, TYR, ELUVEITIE

5. 4. 2008 - KD Milotice u Kyjova - Bloodfest Morbid Party XVIII - PLAKÁT
Bands: Fleshless, Carnal Decay, Parental Advisory, Rubufaso Mukufo, Infer (SK), Hardcore Factor, Panychida

27. 3. 2008 - Praha - Rock Café (Národní 20)
Bands: TURISAS (Fin), NORTHER (Fin), Panychida

16. 2. 2008 - Chomutov, klub Jitřenka
Bands: Kobra 11, Panychida + další

2. 2. 2008 - Praha, klub Matrix - Party's Over
Bands: Dying Passion, Return to Innocence, Mater Monstifera, Belligerence, Dalgoreth, Panychida

19. 1. 2008 - Plzeň, Divadlo Pod lampou - Decadent Winter vol. 2 - křest CD Dekadence - PLAKÁT
Bands: Dekadence, Mater Monstifera, Fleshless, KillHim!, Panychida

18. 1. 2008 - Pardubice - r. c. Ponorka - PLAKÁT - PRO NEMOC ČLENA Bands ÚČAST PANYCHIDY ZRUŠENA :-(
Bands: Abstract Essence, Belligerence, Breakdown, Panychida

15. 12. 2007 - Ostrava - r. c. Tančírna - X-Mass Fest vol. 5 - PLAKÁT
Bands: Silent Stream of Godless Elegy, Abortion, LiveEvil, Ill Crow, Panychida

13. 10. 2007 - Křest CD "Paganized" - Phantoms of the Pilsen's Underground - Sál restaurace Pod Kopcem - Plzeň Božkov
PLAKÁT
Bands: Panychida, Asgard, Sorath, Stíny plamenů, The Witch, Dekadence, Unchained Sorrow, Llyr

9. - 11. 8. 2007 - BRUTAL ASSAULT vol.12 - Jaroměř, vojenská pevnost Josefov

6. - 7. 7. 2007 - Under the Black Sun Open air festival - Bernau (10km severně od Berlína) - plakát
Bands: AZAGHAL (Fin), CORPUS CHRISTII (Port), DECAYED (Port), MERRIMACK (Fra), ENDEZZMA (Nor), SAMMATH (NL), NEITHAN (Ger), INQUISITION (USA), 1349 (Nor), WATAIN (Swe), ETERNITY (Ger), WARHAMMER (Ger), WITCHCRAFT (Hun), Panychida (záskok za KRYPT)

22. - 23. 6. 2007 - APOCALYPTIC FORM OF DEATH - Open air festival, Autocamp - Trhové sviny
Bands:DEBUSTROL, MATER MONSTIFERA, PANYCHIDA, LEGIONS DESCENT (A), ONANIZER, DEMONIC CHORALS (Sk), RETURN TO INNOCENCE, TROLLECH, TEARS OF RAIN, EYE OF BETRAYER, SACRIST, COLP, VIPERA (A), SIX DEGREES OF SEPARATION, + další

25. 5. 2007 - Strakonice, Klub Křemelka
Bands: Avenger, Mortifilia, Panychida

7. 5. 2007 - DOWN FEST - Praha, Klub Kain plakát
Bands: Belligerence, Morgus Down, Dalgoreth, Panychida

7. 4. 2007 - DARK FEST - Olomouc plakát
Bands: Fall Into Misery, Decide, Darkwind, Mater Monstifera, Everlasting Dark, Panychida

24. 3. 2007 - PHANTOM ZONE vol. 4 - Parlament Klub, Plzeň plakát
Bands: Morgus Down, Black Terror, Panychida

23. 2. 2007 - Klub EXIT Chmelnice, Praha plakát
Bands: Realm of Algol, Inner Hate, Reserved Grave, Panychida

19. 01. 2007 - BELIAL FEST, Pardubice - Klub Ponorka, plakát
Bands: Trollech, War for War, Klan, Panychida

11. 1. 2007 - Decadent Winter - Plzeň - Pod lampou, plakát
Bands: Panychida, Dekadence, Animal Hate, Witchcraft

25. 12. 2006 - SATAN KLAUS FEST, Volyně - KD "Na nové", plakát
Bands: Avenger, Asmodeus, Mortifilia, Stíny plamenů, In Cruel, Panychida

16. 12. 2006 - Metal Swamp no. 28 - KD Svatoboj, Brno - plakát
Bands: Solfernus, Trollech, Stíny Plamenů, Unclean, Panychida, Hromovlad

18. 11. 2006 - The Most Battered, V+V Rock Bar, Most - plakát
Bands: Panychida + Realm of Algol (Alien Black Metal - Kladno)

28. 10. 2006 - Parlament Club, Kollárova 2, Plzeň - plakát
Bands: Unclean, Nienor, Witchcraft, Panychida

21. 10. 2006 - Kladno
Bands: Panychida, Realm of Agol

13. 10. 2006 - Winselburská noc - Kulturní klub Klubíčko, Aš
Bands: Adultery, Winselland, Panychida, Sekhmet

23. 9. 2006 - Plzeň - Divadlo pod lampou plakát
Bands: Asgard, Return to Innocence, Promises, Stíny plamenů, Panychida

22. 9. 2006 - Music club Střelnice - Klatovy plakát
Bands: Asgard, Return To Innocence, Promises, Panychida

16. 9. 2006 - KD Josefův Důl (u Mladé Boleslavi) plakát
Bands: Isacaarum, Asgard, Notingham, Return To Innocence, Promises, Aggressive Tyrants, Panychida

15. 9. 2006 - Brno, RC Brooklyn plakát 1 plakát 2
Bands:Isacaarum, Asgard, Return To Innocence, Promises, Panychida

25. 8. 2006 - Chomutov - festival Cumbajšpíl 06 - ten jsme neodehráli...proč? Přečtěte si ZDE

27. 5. 2006 - KD Svatoboj, Brno - Metal Swamp - plakát
Bands: Infliction (Ita), Strommoussheld (Pol), Abstract Esence, Everlasting Dark, Panychida

26. 5. 2006 - Horní Čermná u Lanškrouna
bands: Infliction (Ita), Sacrist, Stigma, Panychida

20. 5. 2006 - Záboří u Českých Budějovic - Into Darkness Cold Fest - plakát

19. 5. 2006 - Taverna Perikles, Gmünd (Rakousko)
Bands: Predathor (New Death Metal - Linz), Epsilon (Trash Metal - St. Pölten), Trash Canned (Thrash Metal - St. Pölten), Panychida

13. 5. 2006 - RC Black Shadows, Děčín - plakát
Bands: Debustrol, Requiem Aeternam, Agmen, Svartskogen, Panychida...

28. 4. 2006 - UROBOROS Fest - Rockclub S6C - Týn nad Vltavou
Bands: Rites of Undeath, Warchild, Morgus Down, Dark Angels, Panychida

15. 4. 2006 - Parlament club, Kollárova 2, Plzeň
Bands: Livores Mortis, Witchcraft, Panychida

25. 3. 2006 - Klub Astacus, Rakovník
Bands: Warchild, Neron, Gralloch, Panychida

18. 3. 2006 - V+V Rock Bar, Most
Bands: Trollech, Panychida

3. 3. 2006 - Metal Forever Fest 3 - klub Fontána, Domažlice
Bands: Matahari, Dark Angels, Blasphemer, Panychida

18. 2. 2006 - klub Morrison, Mariánské lázně
Bands: Something Like..., Neron, Victims, Panychida

29. 12. 2005 - Parlament club, Kollárova 2, Plzeň
Bands: Neron & Panychida

Podnik / Venue: t.b.a.
Kapely / Bands: t.b.a.
Vstupné / Gate:
t.b.a.
Start:
t.b.a.