PHANTOMS OF PILSEN 4:

"MORTEMZINE 5th ANNIVERSARY, PANYCHIDA'S 2nd ALBUM RELEASE PARTY"


úvod

kapely

kdy a kde

program

předprodej

kontakty

historie

partneři


Novinky

10.11.2010
Vážení,
Phantoms jsou opět za námi a nezbývá, než vám všem poděkovat za výbornou účast (platících asi 250, ovšem i s guestlistem atd. dost přes 300 lidí) a výbornou atmosféru (a to nejen našeho vystoupení samozřejmě). Vzhledem k tomu, že jsem měl (Honza) možnost shlédnout všechny vystoupení Dark Essence tour, tak mohu hrdě prohlásit, že Plzeň a Temešvár to vyhráli na celé čáře!!! A Plzeň ještě převálcovala účastí …

Organizačně vše taktéž klapalo (za což si děkujeme sami :-P, a pak samozřejmě mistru zvukaři, osvětlovačům, ale i personálu obou výčepů a zejména panu majiteli, výběrčím vstupného a dalším zainteresovaným lidem) a až na obvyklého ´minimálně jednoho blba´ v davu jsme nezaznamenali výrazné problémy. Děkujeme také všem z Mortemzine.net za vynikající podporu této akce. Všichni si atmosféru a organizaci akce náramně pochvalovali a je vidět, že zúčastněné kapely mají u vás velkou podporu. DÍKY i za ně!

Jediné co zbývá vyřešit je, proč nebyla doručena objednaná dámská festivalová trika. Nevíme, přesně kde se stala chyba, nicméně pokusíme se to zjistit a případně tuto chybu napravit. Každopádně, festivalová trika JSOU stále k dispozici, takže kdo snad zaváhal na místě a triko si nezakoupil, kontaktujte nás a my vám jej rádi zašleme, či případně osobně předáme v Plzni …

Nezapomeňte si také objednat naše čerstvě uvedené album „Měsíc, les, bílý sníh ~ Moon, Forest, Blinding Snow“. Objednávky směřujte na oblomov@seznam.cz … Brzy pro vás snad připravíme také nová trika a každopádně začínáme pracovat na vinylové verzi tohoto alba…

Sinneral/Honza/PANYCHIDA

29.10.2010
28.10.2010 Ukončen poštovní předprodej vstupenek, předprodej v obchodě Music Records a v restauraci Alcatraz končí v úterý 2.11.!! Poté bude možné koupit lístek až na místě v sobotu 6.11. za cenu 390,- !

21.10.2010
ZVEŘEJNĚN PŘESNÝ ČASOVÝ PLÁN
FESTIVALU!

POSLEDNÍ VSTUPENKY BUDEME ROZESÍLAT POŠTOU 26.10.2010.
Kdo
ještě nemáte, neváhejte!! Po tomto termínu máte ještě šanci zakoupit
vstupenky v některém z kamenných předprodejů v Plzni, a to do
31.10.2010 (resp. do pátku 29.10.2010) Pak už pouze na místě v den akce.

Soutěžte na Mortemzine.net o tři vstupenky na Phantoms of Pilsen a CD od Dark Essence records. Následujte odkaz :).


25.8.2010
Zdravíme vás, právě jsme spustili předprodej vstupenek na letošní Phantoms!
Více detailů se dočtete v sekci PŘEDPRODEJ.


Vítejte na stránkách festiválku Phantoms of Pilsen. Letošní ročník bude zdobit pořadové číslo 4 a právě zde se dozvíte ty nejpodstatnější informace. Krom toho že vám letos přichystáme několik novinek či zatraktivnění, vrátíme se obrazně také o dva roky zpět k druhému vydání Phantoms a to právě díky dvěma účinkujícím kapelám. Stejně jako před dvěma lety zahrají letos Norové VULTURE INDUSTRIES a HELHEIM. Není samozřejmě naším cílem se opakovat, nicméně v tomto případě se domníváme je to pouze a jen ku prospěchu věci. Vystoupení obou kapel před dvěma lety bylo doslova dech beroucí. A pro ty, kdo minule propásli, třeba kvůli nedělnímu datu akce, je to jedinečná příležitost nenechat si tyto skvosty tentokrát ujít.

Rovnou tedy upozorněme, že letošní Phantoms proběhnou v SOBOTU 6.11.2010. Krom návratu v podobě dvou účinkujících toto bude znamenat také návrat do plzeňského Božkova, do sálu restaurace Pod Kopcem. Zázemí restaurace nám přijde vhodné i z důvodu přilehlého venkovního prostranství se stoly a lavičkami, kde lze trávit jistě slunečné podzimní odpoledne a krátit tak pauzy mezi kapelami.

Bylo by samo sebou hloupé se pouze opakovat a tudíž hlavní hvězdou bude tentokrát „true norvegian black metal“ v podobě TAAKE. Jsme velmi rádi, že se nám povedlo s touto kapelou dohodnout. Doufáme, že potěší i vás. Norskou čtveřici pak doplní s Vulture Industries personálně provázaní SULPHUR. Doplňme, že první dvě jmenované kapely by na turné měly propagovat svá nová alba, jež právě dokončují.

Krom výborných zahraničních hostů se nám však povedlo domluvit také velmi zajímavé hosty tuzemské. V čele tohoto skvadronu stojí Blackoshovi CALES. Bude se jednat pravděpodobně o první akci po vydání alba „Krf“ (jeho vinylová verze již brzy u Werewolf productions!!!) a o vzácné vystoupení kapely vůbec. NENECHTE SI TEDY TUTO PŘÍLEŽITOST UJÍT!!!

 

Doufejme, že letos také proběhne vše podle plánu a dorazí přední český black metalový artikl INFERNO. Jejich vystoupení tak bude nemalou náhradou za loňské zrušení účasti z důvodu autonehody celé kapely při návratu z turné, těsně před loňskými Phantoms.

Samozřejmě musíme upozornit i sami na sebe. PANYCHIDA na akci uvede nové album „Měsíc, les, bílý sníh ~ Moon, Forest, Blinding Snow“. Album je kompletně hotovo a čeká se na dokončení grafických prací. Vyjít by mělo během října. Těšit se můžete na dvanáct nových songů a cover klasiků Running Wild!! Album bude zabaleno ve slušivém slipcase(u) a krom typických prvků Panychidy uslyšíte také mnoho nového a nečekaného.

Sestavu dále doplní DEUS EX a plzenští MORTAL DESTINY. Více o kapelách naleznete v příslušné sekci webu.

Další důležitou informací je, že Phantoms pro tento rok spojuje síly s webovým portálem/magazinem MORTEMZINE.NET !!! Tento unikátní výjev českého virtuálního prostředí totiž letos oslavuje pět let své existence a my vám tak společnými silami chceme zatraktivnit celou akci a zároveň nabídnout čtenářům Mortemu něco navíc. Na stránkách magazinu tak budete moci soutěžit nejen o vstupenky a CD zúčastněných kapel - celý podnik se budeme snažit podpořit i různými dalšími zajímavými kroky. Sledujte proto jak tyto stránky tak stránky Mortemzine.net, kde se budou průběžně objevovat nové informace.

Veškeré nové informace najdete na tomto webu. Předprodej vstupenek rozjedeme během září. V dalších sekcích postupně najdete informace o dopravě, případném ubytování apod. Navštivte také náš Facebook profil a pozvěte vaše přátele. Je to jedna z cest, jak naší akci propagovat.
Díky!!!

Phantoms of Pilsen 4
Phantoms of Pilsen 4